Rubrika: Video

0

Vlaky – Pardubice hl.n. (nový GVD) – 26.12.2014

Souhrn vlaků v novém jízdním řádu 2014/2015 ve stanici Pardubice hl.n. Zachyceny jsou ty nejvýznamnější změny. Nejdříve ÖBB railjet na nové vlakové kategorii „railjet“, pak znovuzastavování vlaků LE, nový název vlaku Petr Bezruč a EC 173 Porta Bohemica nahradivší Vindobonu.
———-
Summary of trains in the new timetable 2014/2015 at the station Pardubice hl.n. Captured the most important changes. First ÖBB railjet to train new category „railjet“ then restopping LE trains, new train name Petr Bezruč and EC 173 Porta Bohemica substituted for Vindobona.
———-
0:00 – RJ 77 ANTONÍN DVOŘÁK (Praha hl.n. – Graz Hbf)
1:41 a 3:42 – R 888 JAN AMOS KOMENSKÝ (Luhačovice – Praha hl.n.)
2:47 – R 891 HRADIŠŤAN (Praha hl.n. – Luhačovice)
4:25 – LE 1358 LEO EXPRESS (Bohumín – Praha hl.n.)
5:56 – RJ 74 FRANZ SCHUBERT (Graz Hbf – Praha hl.n.)
8:40 – EC 125 BEČVA (Praha hl.n. – Žilina)
10:24 – SC 509 PENDOLINO (Praha hl.n. – Ostrava)
10:56 – Ex 150 PETR BEZRUČ (Žilina – Praha hl.n.)
13:13 – EC 173 PORTA BOHEMICA (Hamburg Altona – Budapest Keleti pu.)
———-
Datum: 26.12.2014
Čas: 13:44 – 14:46
Kamera: Panasonic HC-V100.

Facebook: http://www.facebook.com/Martinacek96videa

RETRO – Vlaky Pardubice na choceňském zhlaví 0

RETRO – Vlaky Pardubice na choceňském zhlaví

 

Trocha nostalgie v podání obrazové kvality 🙂 Dne 15.5.2014 jsem měl chvilku času, a tak jsem zkusil něco natočit svým starým telefonem (se kterým jsem mimo jiné točil do ledna 2013) na choceňském zhlaví stanice Pardubice hl.n. na trati č. 010.
———-
Datum: 15.5.2014
Čas: 14:31 – 14:52
Natočeno mobilním telefonem Nokia C5-00.